Flat Preloader Icon

Atana Holding (Atana Tıbbi Ekipman) tıbbi ekipman kalite kontrolü ve kalibrasyonu, hastane ekipmanı danışmanlığı, tıbbi ekipman eğitim kurslarının düzenlenmesi ve yürütülmesi, tıbbi ekipman onarımları, tıbbi ekipman kalite kontrolü ve kalibrasyonu ve çeşitli kalibratörlerin satışı konularında uzmanlaşmıştır.

Atana Holding

Kalite kontrolü, kalibrasyon, tamir ve satış sonrası hizmetler

Üretim, tedarik, periyodik kontrol

Atana'yı bir bakışta görmek

Atana laboratuvarı, endüstriyel, tıbbi ve hastane alanlarında kalibrasyon konusunda deneyimli uzmanlar ve uzmanlarla, İran ve Umman’daki en güncel ekipmanlara sahip bir laboratuvar olarak faaliyet göstermektedir. Bu laboratuvar, İran Ulusal Yetkilendirme Merkezi’nden ISO 17025:2017 lisansına sahiptir ve ISO/IEC 17025 standardına uygun kalibrasyon (endüstriyel, laboratuvar, tıbbi ve hastane alanlarında) ve en son standartlara göre kurulum ve sürdürme taahhüdünü amaçlamaktadır.

Atana Holding, ticaret, üretim, tedarik, tamir ve satış sonrası hizmetler gibi alanlarda kalibrasyon konusunda deneyimli uzmanlar ve uzmanlarla İran ve Umman’daki en güncel ekipmanlara sahip bir holding olarak faaliyet göstermektedir. Bu holding, endüstriyel, tıbbi ve hastane alanlarında periyodik denetimler gibi laboratuvar, tıbbi ve hastane alanlarında faaliyet göstermektedir.

Hizmetler

Endüstriyel ve Laboratuvar Ekipmanlarının Kalibrasyonu

Tıbbi ve Hastane Ekipmanlarının Kalite Kontrolü ve Kalibrasyonu

Üretim ve Ar-Ge

Eğitim ve Beceri Kazandırma

ISO 17025 Danışmanlığı

Sağlık Merkezleri için Ekipman Danışmanlığı

Tamir ve Satış Sonrası Hizmetler

Yasal Metroloji Laboratuvarı

Videoyu oynat

Sertifikalar

Farklı Endüstrilere Göre Proje Sayısı

1
Mezunlar
0
Teknik Personel
0
Endüstriyel ve Laboratuvar Projeleri
0
Hastane, Cerrahi Merkezi, Klinik ve Diş Hekimliği Projeleri
0
Yakıt İstasyonu Denetimi
0
Tartım Cihazları Denetimi

Müşterilerimiz

Fuarlar

WhatsApp'ta Sohbet