Atana Holding (Atana Tıbbi Ekipman) tıbbi ekipman kalite kontrolü ve kalibrasyonu, hastane ekipmanı danışmanlığı, tıbbi ekipman eğitim kurslarının düzenlenmesi ve yürütülmesi, tıbbi ekipman onarımları, tıbbi ekipman kalite kontrolü ve kalibrasyonu ve çeşitli kalibratörlerin satışı konularında uzmanlaşmıştır.

Atana Yasal Ölçüm Laboratuvarı

Ölçüm Tanımı

“Ölçüm Bilimi” veya “Metroloji”, ölçme bilimi ve onun uygulamalarıyla ilgili bir alandır. Metroloji, her türlü ölçme alanını, her türlü ölçüm belirsizliği ve uygulama alanını kapsar.

Bu laboratuvar, en güncel ekipmanları kullanarak ve yasal metroloji laboratuvarlarının yeterlilik onayı uygulama yöntemine dayanarak, sıvı yakıt nozulları, hareketli terazilerin ağırlıkları, yarımetreler, sınıflandırma ağırlıkları ve tartım cihazları alanlarında sürekliliği sağlama konusunda emin olmak için F/11/253-6 numaralı belgeyle, sonraki onay alanlarında yeterlilik doğrulama sertifikasına sahiptir. Bu holding, standart hacim ölçüleri, standart ağırlıklar ve tüm test nicel ölçüm cihazlarını temin etme yeteneğine sahiptir.

Faaliyetler:

  • Düzenli olarak sıvı yakıt nozullarının muayenesi
  • Düzenli olarak hareketli terazi ağırlıklarının muayenesi
  • Düzenli olarak yarımetrelerin muayenesi
  • Düzenli olarak sınıflandırma ağırlıklarının sonraki onayının muayenesi
  • Düzenli olarak tartım cihazlarının sonraki onayının muayenesi

Alınan izin

Talep Kaydı

Atana Yasal Ölçüm Laboratuvarı​

WhatsApp'ta Sohbet